szkółka dąbek

O szkółce

Szkółka Roślin Ozdobnych Dąbek to przede wszystkim ogromna wiedza ogrodnicza poparta ponad 25-letnim doświadczeniem właścicieli. Produkcja i uprawa roślin ogrodowych to nasza pasja dlatego rozwijamy się dynamicznie, z roku na rok umieszczając w ofercie nowe i unikalne pozycje roślinne dobrze zaadaptowane do naszych warunków klimatycznych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz różnorodność gatunkową najatrakcyjniejszych na rynku roślin ozdobnych. Naszym celem jest pomóc klientom w wyborze roślin, zapewnić radość w tworzeniu własnego ogrodu na każda porę roku oraz profesjonalnie doradzić w zakresie uprawy i pielęgnacji roślin. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży  w Giedlarowej oraz Łańcucie.

Nasi klienci to ...

ARCHITEKCI I WYKONAWCY – Jako szkółka roślin ozdobnych, na stałe współpracujemy z wieloma projektantami ogrodów. Oferta jaką dla nich kierujemy, skrojona jest na miarę potrzeb. Dostosowujemy się do ich wymagań ale przede wszystkim doradzamy w wyborze.
Skontaktuj się z nami jeśli chcesz uzyskać wyjątkową ofertę ceną na nasze produkty oraz nawiązać z nami stałą współpracę.

BIURA PROJEKTOWE – Biura projektowe spełniają wizje swoich klientów, aby mogły je dopełnić w 100% proponujemy im szereg rozwiązań. Wystarczy odwiedzić naszą szkółkę, by zobaczyć jak szeroką gamą produktów dysponujemy. Zarówno dla architektów jak i dla biur projektowych przygotowaliśmy indywidualne oferty.

„ZIELEŃ PUBLICZNA” – Naszą ofertę kierujemy do urzędów miast i gmin, zakładów komunalnych, szkół oraz jednostek samorządu zajmujących się zielenią publiczną. Zapewniamy asortyment w zróżnicowanych wielkościach od małych po duże sadzonki. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej szkółce mogli Państwo odnaleźć rośliny niezbędne do zrealizowania Państwa projektu.

KLIENCI INDYWIDUALNYMI – 80% osób, które nas odwiedza to właśnie stali klienci, których zaopatrujemy od lat. To właśnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe promocje cenowe oraz rabaty. Cenimy sobie to, że robią zakupy właśnie w naszej firmie dlatego staramy się okazywać im wdzięczność poprzez wyjątkową ofertę.