Współpraca

ARCHITEKCI I WYKONAWCY

Jako szkółka roślin ozdobnych, na stałe współpracujemy z wieloma projektantami ogrodów. Oferta jaką dla nich kierujemy, skrojona jest na miarę potrzeb. Dostosowujemy się do ich wymagań ale przede wszystkim doradzamy w wyborze. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz uzyskać wyjątkową ofertę ceną na nasze produkty oraz nawiązać z nami stałą współpracę.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Ten biznes został stworzony właśnie dla klientów indywidualnych. Prowadzony z pasją by zaspokoić najbardziej wybredne gusta. W naszej ofercie znajdziesz cokolwiek sobie wymarzysz a jeśli nie posiadamy właśnie tego jedynego produktu, znajdziemy idealny zamiennik. Przyjdź i przekonaj się, że jesteśmy solidną marką.

KLIENCI STALI

80% osób, które nas odwiedza to właśnie stali klienci, których zaopatrujemy od lat. To właśnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe promocje cenowe oraz rabaty. Cenimy sobie to, że robią zakupy właśnie w naszej firmie dlatego staramy się okazywać im wdzięczność poprzez wyjątkową ofertę.

BIURA PROJEKTOWE

Biura projektowe spełniają wizje swoich klientów, aby mogły je dopełnić w 100% proponujemy im szereg rozwiązań. Wystarczy odwiedzić naszą szkółkę, by zobaczyć jak szeroką gamą produktów dysponujemy. Zarówno dla architektów jak i dla biur projektowych przygotowaliśmy indywidualne oferty.